Внаслідок ДТП на вулиці Шевченка в Харкові, яка сталася 11 жовтня близько 21:10, загинув водій автомобіля.
Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.
47-річний водій автомобіля Mitsubishi не впорався з керуванням, здійснив виїзд через зустрічну смугу за межі автодороги, де наїхав на припарковані на майданчику автомобілі Renault Scenic та Chevrolet. Ці автівки після зіткнення «в некерованому стані відскочили та зіткнулися з автомобілем Renault Simbol під керуванням іншого водія», сказано у повідомленні.
Внаслідок ДТП від отриманих травм водій Mitsubishi загинув в кареті швидкої допомоги. А водій Renault Simbol доставлений до лікарні із численними забоями та травмами.
За фактом дорожньо-транспортної події слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Досудове розслідування триває.
Як повідомляв Харків Times, 11 жовтня близько 21:00 на проспекті Байрона в Харкові сталася аварія за участі легковика Ford Scorpion та тролейбуса, внаслідок якої постраждали троє людей.